Senior/Medior Android fejlesztő

A csapat tagjaként változatos, színes folyamatokat ismerhetsz meg, számos szolgáltatás integrálásának tervezésében, fejlesztésében és működtetésében vehetsz részt. A munkád során olyan komplex megoldásokat készíthetsz, amelyek képesek több millió user kiszolgálására és számos partner kapcsolattartására. Bővebben
Budapest

az ideális jelölt tulajdonságai:

  • Érdeklődés új technológiák iránt
  • Kritikus gondolkodás és jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem
  • Igényes, megbízható munkavégzés
  • Precizitás

feladatok:

  • Natív Android alkalmazások fejlesztése csapatban
  • Tervezésben való részvétel
  • Tesztek írása, részvétel a fejlesztői tesztelésben
  • Aktuális trendek, technológiák követése
  • Code review-ban való részvétel

elvárások:

  • Min. 3 éves Android fejlesztési tapasztalat
  • Rugalmasság, csapatmunka, gyors tanulás, probléma megoldás
  • Modern technológiák iránti elkötelezettség
  • Tapasztalat valamilyen architektúrában: MVP, MVVM és/vagy VIPER
  • Java, Kotlin, ReactiveX (RxJava, RxKotlin), DI, unit testing

előny:

  • Coroutine ismeretek
  • CI/CD, Firebase, SQL, agilis ismerete
  • UI tesztek
  • Online állásinterjú
  • Toborzás nyelve: magyar
  • Azonnali kezdés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Teljes munkaidős állás
  • Rugalmas munkaidő
  • Nem jár utazással
  • Főleg új funkciók

metodológia:

  • Integartion tests
  • QA manager
  • Unit tests: 50% coverage
  • Tester(s)
  • Agile management
  • Issue tracking tool: JIRA
  • Knowladge repository: Wiki
  • Code reviews: GitLab
  • Version Control System: GIT

Irodánk

1143 Budapest, Hungária krt. 17-19.

Mi teszi a termékünket különlegessé?

SokoldalúságInnovációMegkönnyíti az életedTöbb, mint 2 millió felhasználó

Hogyan szólhatnak bele a munkatársak a cég életébe?

Arnold, a chatbot360fokos értékelésAll staff meetingekÖtletláda

Kollégáink ezt szeretik leginkább nálunk:

“A légkör és a kollégák, a work-life balance és a folyamatos tanulás lehetősége.” Boti Csilla, Senior pénzügyi és kontrolling szakértő

Amennyiben érdekel a pozíció, várjuk önéletrajzod a hr@otpmobil.com címre.