QA Engineer

A csapatunk részeként napi szintű feladataid közé fog tartozni a tesztelésben, minőségbiztosításban és fejlesztésben való részvétel. Bővebben
QA Engineer
Budapest

Az OTP Mobil Kft. Magyarország vezető fintech cége, amely az e-payment megoldások terén vezető szerepet vállaló innovatív, stabil és dinamikusan fejlődő vállalattá nőtte ki magát. Termékei a Simple app és a SimplePay fizetési rendszer segítségével célunk, hogy egyszerűbbé és jobbá tegyük az elektronikus fizetési folyamatokat.

Amit kínálunk

Változatos feladatokban vehetsz részt egy összetartó csapatban. A csapattagok agilis módszertant használva szorosan együttműködnek egymással és a fejlesztői csapattal. Az IT terület nagyfokú önállósággal rendelkezik, így a használt technológiák, fejlesztési irányok, módszertanok a csapat hatáskörébe tartoznak.
A napi munka mellett élhetsz több sportolási és kikapcsolódási lehetőséggel is, spontán és szervezett eseményekkel színesítjük a hétköznapokat.

Juttatások

  • változatos munkakör, fejlődési lehetőség
  • home office lehetőség (heti 3 nap)
  • támogatott szakmai képzések, tréningek
  • irodai gyümölcsnap, finom kávé, jó hangulat, sportos csapat
  • közösségi programok, csapatépítők
  • modern iroda jól megközelíthető helyen
  • egészségbiztosítás, dolgozói kedvezmények, nyelvtanulási lehetőség

Az ideális jelölt tulajdonságai

  • Informatikai, gazdasági vagy releváns felsőfokú tanulmányok
  • Érdeklődés új technológiák iránt
  • Precizitás, igényes, megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság, csapatmunka, gyors tanulás
  • Komplex látásmód
  • SQL ismerete (PostgreSQL)
  • GIT ismerete (GitHub)
  • Programozási készségek

előnyt jelent:

  • Mobilalkalmazás és/vagy API tesztelésben szerzett tapasztalat
  • UI tesztautomatizálási tapasztalat (Appium / Espresso / XCUITest)
  • Accessability tesztelésben szerzett kompetencia
  • Performancia tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Penetration tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Virtuális platformok/Cloud technológiák ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel hazai és nemzetközi szoftverfejlesztési projektekben
  • Új funkciók tervezésében való részvétel
  • Automata és manuális tesztelés
  • Funkcionális és non-funkcionális tesztelés
  • Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
  • Közreműködés a tesztelési stratégia meghatározásában
  • Új technológiák kutatásában való közreműködés

Hogyan szólhatnak bele a munkatársak a cég életébe?

360 fokos értékelésAll staff meetingekötletláda

Irodánk

1138 Budapest, Váci út 135-139. B épület

Kollégáink ezt szeretik leginkább nálunk:

„A fejlődési lehetőséget, és a kapukat, amiket megnyit előttem amit itt csinálok.”

“A légkör és a kollégák, a work-life balance és a folyamatos tanulás lehetősége.”

„Fontos terméken dolgozhatok.”

„Változatos hétköznapok, folyamatos fejlődés.”

„Kreatív lehetek, és előbb-utóbb láthatóak és használhatóak az én munkám eredményei is.”

“Home office, rugalmas munkaidő, jó a társaság és szuper az iroda!”

Mi teszi a termékünket különlegessé?

SokoldalúságTöbb, mint 2 millió felhasználóKészpénzmentes vásárlásMegkönnyíti az életed

Amennyiben érdekel a pozíció, várjuk önéletrajzod a hr@otpmobil.com címre.