Junior termékfejlesztési manager

Az OTP Mobil Kft. új munkatársat keres dinamikusan bővülő, innovatív és fiatalos csapatába. Ha szeretnél egy kreatív, új területeket és piacokat felderítő csapat építő tagjává válni, jelentkezz hozzánk! Bővebben
Budapest

Az OTP Mobil a Simple alkalmazás, a SimplePay online fizetési rendszer és a SimpleBusiness applikáció fejlesztője és üzemeltetője. Üzletfejlesztési csapatunk bővítésére keressük új Junior termékfejlesztési manager kollégánkat.

Nálunk erre számíthatsz:

  • Változatos munka egy dinamikus csapatban
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, konferenciák, képzések
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák
  • Modern, stílusos munkakörnyezet, home office lehetőség (heti 3 nap)
  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
  • Béren kívüli juttatási csomag

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú gazdasági végzettséged van
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • MS Office szoftvercsomagot magas szinten ismered és használod
  • Jó kommunikációs és együttműködési képességeid vannak, szeretnél egy pörgős csapatban dolgozni

Előny, ha

  • közgazdasági vagy gazdasági informatika szakirányú végzettséged van
  • Jó elemzői és szervezői készségekkel rendelkezel
  • ha van pár év tapasztalatod hasonló területen, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladataid lesznek:

  • Egy termékcsalád vagy termékfejlesztés munkafolyamatához kapcsolódó tervezés támogatása, a fejlesztés tervezésétől a termék teszteléséig és bevezetéséig
  • A fejlesztési terv kivitelezésének felügyelete, segítése
  • A termék fejlesztése a felhasználói érdekeket figyelembevéve, külsős partnerek segítségével is
  • A terméket érintő stratégia kialakításának támogatása a management csapattal együtt
  • A piac folyamatos figyelése, a terméket érintő hipotézisek ellenőrzése és validálása
  • Terméket érintő ötletek összeszedése belsős/külsős partnerekkel, a UX és fejlesztési csapatokkal együtt
  • Új termékfejlesztési projektekhez a megfelelő elemzések elkészítésének megszervezése
  • Trendek figyelése és azok integrálása a termékfejlesztésbe
  • A különböző részlegek fejlesztési igényeinek integrációja a termékfejlesztési ütemtervbe
  • Felhasználói igények elemzése, beépítése a termékfejlesztési tervbe, tesztek ellenőrzése és a tesztelés vezetése (követelmény specifikációnak megfelelően)
  • Szakmai kapcsolattartás a cég különböző részlegeivel, közös fejlesztések ütemezése és nyomon követése
  • Proaktívan követni és monitorozni a meghatározott KPI-kat és riportálni róla a feletteseknek

Mi teszi a termékeinket különlegessé?

SokoldalúságInnovációMegkönnyíti az életed

Kollégáink ezt szeretik leginkább nálunk:

„A fejlődési lehetőséget, és a kapukat, amiket megnyit előttem amit itt csinálok.”

“A légkör és a kollégák, a work-life balance és a folyamatos tanulás lehetősége.”

„Fontos terméken dolgozhatok.”

„Változatos hétköznapok, folyamatos fejlődés.”

„Kreatív lehetek, és előbb-utóbb láthatóak és használhatóak az én munkám eredményei is.”

“Home office, rugalmas munkaidő, jó a társaság és szuper az iroda!”

Irodánk:

1138 Budapest, Váci út 135-139. B épület. 5. emelet

Hogyan szólhatnak bele a munkatársak a cég életébe?

ÖtletládaAll staff meetingek360 fokos értékelésElégedettségi felmérések

Amennyiben érdekel a pozíció, várjuk önéletrajzod a hr@otpmobil.com címre.